AMSTERDAM (ANP) - De Europese effectenbeurzen schommelden dinsdagochtend rond vlakke standen. Beleggers zijn in afwachting van Amerikaanse bedrijfscijfers. Vooral de bank Goldman Sachs, die in de middag met cijfers komt, wordt in de gaten gehouden.
AMSTERDAM (ANP) - De Europese effectenbeurzen noteerden dinsdagmiddag voor de vijfde dag op rij verliezen. Beleggers kijken vooral naar tegenvallend bedrijfsnieuws uit de Verenigde Staten. Ook was er tegenvallend nieuws over de huizenbouw in Amerika.
AMSTERDAM (ANP) - De Europese effectenbeurzen zijn woensdag opgewekt aan de handelsdag begonnen. Positieve slotstanden op Wall Street en in Azië en klinkende kwartaalresultaten van computerfabrikant Apple brachten beleggers op dreef.
AMSTERDAM (ANP) - De Europese effectenbeurzen zijn donderdag lager van start gegaan. Opmerkingen van Fed-baas Ben Bernanke drukten de stemming op de beursvloeren. Bernanke gaf woensdagavond aan dat de Amerikaanse economie geconfronteerd wordt met ongebruikelijke en onzekere vooruitzichten.
TOKIO (ANP) - In Azië zijn de belangrijkste graadmeters donderdag lager gesloten. De uitspraken van de Amerikaanse Fed-baas Ben Bernanke drukten de stemming op de beursvloeren. Bernanke zei dat de economie geconfronteerd wordt met ongebruikelijke onzekere vooruitzichten.
|